Serbian Forum: Reapers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
The Reaper
The Reaper
Admin
Admin
Posts : 49

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue1000/1000Vlad Street Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue1000/1000Vlad Street Empty_bar_bleue  (1000/1000)
https://s-the-reaper-19.forumsr.com

Vlad Street Empty Vlad Street

Sub Dec 29, 2018 12:25 am
Glavna ulica grada Skalura. Kada se krecete kroz grad velika je vjervatnoca da cete naici na ovu ulicu.

Vlad Street 1917896-bigthumbnail
Boros
Boros
Go
Go
Posts : 1

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Sub Dec 29, 2018 10:35 pm
Setajuci se kroz najveci i glavni grad Sjevernog kraja, odlucio sam se da se odmorim i da sednem na jedan kamen bilo je suncano ali nikog nije bilo sem mene, razmisljao sam sta je ljudima nema nikog u predivnom gradu,setao sam se kroz jedan mostic a ispod njega tece jedna rijeka, presao sam na drugu stranu gde su ptice stajale na drvetu i pevale, bilo mi je dosadno jer nema nikog pa sam se pokupio i otisao..
Kagami
Kagami
Go
Go
Posts : 5

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Pon Dec 31, 2018 2:27 pm
(Setajuci se kroz ulice obratio je paznju na nekoliko prolaznika koji su bili pored njega njegov jednostavan izgled privlacio je druge koji su gledali u njega dok je on lagano koracao , jednim okom bi gledao u put a onda malo cudnim polu mehanickim glasom progovori .)

Pitam se gdje bih mogao sada da odem ovo mesto postaje prilicno dosadno ...


(A onda nastavi da koraca.)
Ryuk
Ryuk
Go
Go
Posts : 8

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Pon Dec 31, 2018 2:42 pm
POLAKO SAM KORACAO TE SAM IZASAO NA NEKU ULICU OBRATIO SAM PAZNJU NA PAR LJUDI ALI ME JE BAS BILO BRIGA ZA NJIH KAO I UVEK POLAKO SAM SE ODALJIO OD VECINE LJUDI TE SAM SEO NA KLUPICU IZVADIO JABUKU POVUKAO MASKU KAKO BI MOGAO POJESTI JABUKU NARAVNO VIDELA SU MI SE SAMO USTA TE NIKO NIJE MOGAO DA MI NASKODI KADA SAM POJEO JABUKU SPUSTIO SAM MASKU SKROZ DOLE A ONDA SE IZDUZIO PREKO CELE KLUPICE I KRENUO DA LENCARIM JER BAS NESTO I NISAM VOLEEO RAD
Stanja
Stanja
Go
Go
Posts : 4

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Pon Dec 31, 2018 2:48 pm
Rogovi njegove maske su djelovali previse opšasno po slabsne shinigamije u okolini, a sam Stanja je hodao laganim korakom. Naime, zamislio se, te tako zamisljen i dok mu je pred ocima bilo cisto crnilo naisao je na jednog zanimljivog shinigamija. Naravno, nista za Stanju nije teklo glatko pa se morao sudariti sa njim. Izgledao je vrlo prosto, blijedo narandzasta maska sa crnim sarama mu je virila ispod ogrtaca. Nesto sto je privuklo Stanjinu paznju bilo je to samo jedno oko, drugo je bilo ispod maske. Nakon slucajnog udarca, nadao se da nece doci do sukoba, iz razloga sto nije imao volje za borbom.
Kagami
Kagami
Go
Go
Posts : 5

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Sre Jan 02, 2019 8:22 pm
(Nije se osvrnuo na prvog Shinigamija koji je jeo jabuku izgledao je suvise skrkano kao kompletna vreca buva koja se komesala na suncu , takodje potpuno otkrivanje za jabukama izgledao je potpuno zatucano pa se sto vise udaljio od njega kako mu ne bi kvario pogled , ali paznju mu je privukao Shinigami sa rogovima koji je bio u njegovoj blizini. Prilikom susreta Kagami lagano klimnu glavom te se odalji malo i od njega nije htio da ga izazove na neku borbu ne da nije bio mrzak ali ipak borba mu nije bila neki prioritet.  Kagami pomisli ..... pogledaj onog jesti jabuke ? Njegov izgled je totalno smesan moram da se udaljim jos koji korak od njega prosto me sramota da budem u njegovom prisustvu.)
Stanja
Stanja
Go
Go
Posts : 4

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Sub Jan 05, 2019 4:44 pm
-Pa, zdravo.

Pogledao je u shinigamija i dubokim glasom rekao ovu recenicu. Izgledalo mu je cudno, nije zelio sukobe, ali mu je ovaj izgledao veoma jak. Rogovi su zadavali strah mnogima, ali nije bio slucaj i sa ovim likom. Cinio mu se veoma zanimljiv i odlucio je da ga testira.

-Trazis li problema?

Nije ni sam znao zasto je ovo pitao, ali dobro, bar je zeio da se na neki nacin zabavi...
Kagami
Kagami
Go
Go
Posts : 5

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 9:06 pm
Obracas mi se sa zdravo ? I pitas trazim li problem pa zar tako izadjes rod tvoj ? Sta ako je moj odgovor negativan ? Napravuces mi problem haha ?


(Nasmeja se malo cinicno a onda nastavi da gleda malo u maskranog coveka trudeci se da mu uhvati pogled svojim crvenim ocima.)

I ? Sta je tvoj odgovor na postavljena pitanja ? Mozda zelis samo da izignorises ovo i okrenes odes bez iti jedne recene reci . 


(Iza njih se cuje blagi komesanje glasova, Kagami se okrenu ali to nije bilo nista.)

Izvinjavam se nesto mi se ucinilo .
Stanja
Stanja
Go
Go
Posts : 4

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 9:23 pm
-Hahahahahaha.

Nasmijao se Stanja glasnije nego ikad. Pogledao ga je ispod oka i poceo da govori.

-Mislio sam da sam ja najcudniji... Tada je uozbiljio glas i kao da je zaprijetio. uzi. Ne zanima me sta ces da odaberes. Ne mislim ni naradjivati ni primati naredjenja, svak ima svoju volju.

Gledao je zamisljeno, nije ni znao sta je pricao. Cudno mu je bilo. Ali htio je da pokaze da nije bilo ko. Ipak sam sampion krvave borbe ga je trenirao...
Shuka
Shuka
Go
Go
Posts : 3

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 9:43 pm
Setao bi ulicom i bio zadivljen njenom lepotom,mada ljudi oko njega su bili malo cudni bar je on tako mislio .Seo bi na klupu i malo razmisljao  o ne tako bitnim stvarima.
Kagami
Kagami
Go
Go
Posts : 5

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 10:02 pm
Ti to mene zaje***aš ? Ismejavas me ? Sta pokusavas da me izazoves na borbu ili se pravus kicos kak i onaj koji sedi za klupom i zdere jabuku ? Nikad nisam prisustvovo u otvorenom zoo vrtu vidim da imaju dosta zatupljenih oblika zivota , reci mi molim te do kog stepena je dosla tvoja rasa ? 


(Shvatio je da je malo preterao ali ipak i suprotna dtrana nije toliko popustala.)

Koliko znam kad pridjes nekom predstavis se ? Tvoje ime je , je ?! 


(Malo ga je i nervoza hvatala od ovog tipa nije ga orevise zanimao ali ipak mu se nekako tako nametnuo da je prosto morao da mu odgovori i poklopi ga svakom njegovom recenicom.)
Stanja
Stanja
Go
Go
Posts : 4

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 10:12 pm
-Da bi sracunao stepen moje rase, dodaj na svoj 1.

Rekao je hladno gledajuci ga ispod maske. Razmisljao je d ali da se smije ili da ostane isti. Ocigledno, bilo ga je tesko zaplasiti. Iznenadiuo ga je sa pitanjem o identitetu, ali shvatao je da je to sasvim normalno.

-Ja sam Stanja, a zasto kritikujes mene kada se ni ti nisi pretstavio?

Stanja je ostao hladan i stajao u mjestu.
Shuka
Shuka
Go
Go
Posts : 3

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 10:16 pm
Malo ga je hvatala jeza zbog ovog mesta,ali je bio jako umoran te je i zaspao na klupi.Kada se probudio poceo je setati gradom te dok nije gledao udario se u zid i pao.Seo pi na kamen koji je tu bio i cesao se po glavi.
-Auuu boli!
Shuka
Shuka
Go
Go
Posts : 3

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 10:24 pm
Ustao bi te bi nastavio hodati.Isao bi isao i isao dok nebi naleteo na njegovog starog druga Stanju.Bio bi srecan sto ga vidi te bi kroz smeh rekao:
-Oooooo stari druze a gde si ti nisam te bas dugo video.
Kagami
Kagami
Go
Go
Posts : 5

Info
Nesto:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)
Stone:
Vlad Street Left_bar_bleue0/0Vlad Street Empty_bar_bleue  (0/0)

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Ned Jan 06, 2019 10:26 pm
Cak i ako dodam jedan ipak je to previse velika inteligencija za vase okruzenje .


(Nasmeja se iza maske te pokaza rukom u decka koji je udario u zid.)

Da se predstavim moje ime je Kagami , crvenoki samozvani demon pa izvini Stanja ipak sve bih vas istrebio bez obzira na sve.


(A onda kak da malo odskoci od zemlje.)

Vlad Street Tumblr14

(Podize stvorenje koje je udarilo glavom o zid a onda ga skoro pa baci od sebe .)

Ne komašaj se ovuda ako nisi sposoban ni da hodas a sada ili se gubi ili se bori . 
Sponsored content

Vlad Street Empty Re: Vlad Street

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu